Filmizlerdim Yılan Gözler - Snake Eyes (1998) 720p Türkçe Dublaj Tek Parça Full HD izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , , , , , , » Yılan Gözler - Snake Eyes (1998) 720p Türkçe Dublaj Tek Parça Full HD izle

Yılan Gözler - Snake Eyes (1998) 720p Türkçe Dublaj Tek Parça Full HD izle

Yılan Gözler - Snake Eyes (1998) 720p Türkçe Dublaj Tek Parça Full HD izle

Yılan Gözler izle

Yapım: 1998 - ABD
Tür:Aksiyon , Casusluk , Gerilim , Gizem , Polisiye , Suç
Yönetmen: Brian De Palma
Oyuncular:  Nicolas Cage , Carla Gugino , Gary Sinise , Luis Guzmán , John Heard
 

FİLM ÖZETİ
Yılan Gözler - Snake Eyes (1998) izle;Yılan Gözler - Snake Eyes (1998) Türkçe dublaj izle;Yılan Gözler - Snake Eyes (1998) tek parça izle;Yılan Gözler - Snake Eyes (1998) filmin konusu:Mesleğinde lekelenmiş bir polis dedektifi olan Rick Santoro, bir ağır siklet maçını izlemek üzere eski bir arkadaşı Kevin Dunne ile buluşur. Geçmişte denizci olan Dunne artık Savunma Bakanlığı’nda çalışan yüksek rütbeli bir bürokrattır ve bakan da bu önemli maçı izleyenler arasındadır. Fakat bakanın maç sırasındaki bir suikast sonucu ölmesi, bütün salonu birbirine katar. Bir anda, salonda bulunan ondörtbin kişi bu cinayetin hem tanığı hem de sanığı oluverir. Rick, bu olayı çözerse sahip olabileceği ünün etkisi ile hemen olayların içine dalarken Kevin’in tek düşüncesi, kariyerini kurtarmak olacaktır. 1998 yapımı olan Yılan Gözler - Snake Eyes filmini izlemenizi tavsiye ederiz.

hdfilmizlerim.com iyi seyirler dileriz.görüşlerinizi yazarak filmi izlemek isteyen ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.


NOT: Bağlantı hızınıza bağlı olarak filmler yavaş açılabilir, bekleyin açılacaktır.
 
  • Fragman
  • FULL HD IZLE
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers