Filmizlerdim Gdo Karakedi (2012-Komedi-Şafak Sezer) tek part hd izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » » Gdo Karakedi (2012-Komedi-Şafak Sezer) tek part hd izle

Gdo Karakedi (2012-Komedi-Şafak Sezer) tek part hd izle

gdo karakedi izle
gdo karakedi izle
filmin konusu;

Gezi Parkı olayları ile gündeme gelen ve eylemcilerin büyük tepkisini çeken Şafak Sezer'in Kolpaçino serisinden sonra oynadığı bir filmdir.

Bugünlerde Kolpaçino 3 filminin çekimlerine başlayan ünlü oyuncu senaryosunu yazdığı Gdo Karakedi filminnde aradığını bulumasa da film Şafak Sezer hayranlarının çok büyük beğenisini kazanmıştı.

3 kardeşin(Taksici Gürkan,Pilavcı Orhan,Aşık Duran) farklı yerler başlarına gelen olaylar zinciri ortaya komik sonuçlar çıkaracaktır.

İstanbul'un en güzel tarihi semtlerinden biri olan Balat'ta bir evde yaşayan üç kardeşin başı aynı gün içinde farklı farklı olaylarla belaya girer.

Bu beladan kurtulmak istedikçe daha fazla belanın içine giren kardeşler bu durumdan kurtulmanın yollarını aramaktadırlar.

Taksi Gürkan,Pilavcı Orhan,Aşık Duran

bilgiler;
yapım;2012
tür;komedi
süre;1 saat 37 dakika
oyuncular; Şafak Sezer-Durul Bazan

Gdo Karakedi filminden kareler
gdo karakedi filmi resimleri şafak sezer
gdo karakedi filmi resimleri

Gdo karakedi izle
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers