Filmizlerdim Escape Plan (2013-Aksiyon-Sylvester Stallone-Arnold Schwarzenegger) tek part tr dublaj hd izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , » Escape Plan (2013-Aksiyon-Sylvester Stallone-Arnold Schwarzenegger) tek part tr dublaj hd izle

Escape Plan (2013-Aksiyon-Sylvester Stallone-Arnold Schwarzenegger) tek part tr dublaj hd izle

escape plan sinema filmi afişi
escape plan sinema filmi afişi
Filmin Konusu;

Amerikan sinemasının en önemli aksiyon oyuncularından ikisini (Sylvester Stallone,Arnold Schwarzenegger) bir araya getiren Escape Plan filmi 2013 yılında vizyona girdi.

Amerikalıların büyük ilgisini kazanan film gişede de çok iyi gidiyor hatta filmin devamının geleceği söylentileri de şimdiden gündeme geldi.

Hapishane güvenlik yazılımlarında usta olan yazılımcı Ray Breslin amerika genelindeki bütün hapishanelerin güvenlik sistemlerini yazmıştır.

Tabi bu güvenlikleri yazarken kendisinin de birgün hapishaneye gireceği aklında geçmemiştir.

Hapishaneye girdikten sonra sisteminin açıklarını bildiğinde anında kaçış planları yapmaya başlar ve hapishanenin en kıdemli ve saygı duyulan mahkumu ile anlaşır.

bilgiler;
yapım;2013-amerika
tür;gerilim-aksiyon-macera
süre;105 dakika
oyuncular; Sylvester Stallone,Arnold Schwarzenegger

Escape Plan sinema filminden kareler
Sylvester Stallone-Arnold SchwarzeneggerSylvester Stallone-Arnold Schwarzenegger filmi yeniSylvester Stallone-Arnold Schwarzenegger filmi

Escape Plan filmi fragmanı
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers