Filmizlerdim the frankenstein teory - frankenstein teorisi türkçe dublaj tek part full hd izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , » the frankenstein teory - frankenstein teorisi türkçe dublaj tek part full hd izle

the frankenstein teory - frankenstein teorisi türkçe dublaj tek part full hd izle


Frankenstein Teorisi konusu ; Last Exorcism’in yapımcılarının hazırladığı cesur ve orijinal korku filminde Profesör John Venkenheim akademik ününü geri almak amacıyla belgesel film ekibiyle Kuzey Kutbu Dairesi’ne gider. Teorisi; Mary Shelley’nin öyküsü Frankenstein’ın fantezi şekline girmiş gerçek bir hikaye olduğudur. Geniş ve buz sarılı vahşi doğada Venkenheim ve ekibi efsanevi canavarı gözlemlemeye başlar. Buldukları şey tüm kurgulardan daha korkunç bir şeydir, uyanmanın imkansız olduğu bir kabustur.Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Frankenstein teorisi hd izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Frankenstein teorisi izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Tür: 2013 Filmleri, Altyazılı Filmler, Bilim Kurgu Filmleri, Korku Filmleri, Yabancı Filmler
Yapım: 2013 - ABD
IMDB Puanı: 3.9
Oyuncular: Christine Lakin , Kris Lemche , Heather Stephens , Joe Egender , Timothy V. MurphyShare this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers