Filmizlerdim R.i.P.D Ölümsüz Polisler altyazi izle 2013 | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , » R.i.P.D Ölümsüz Polisler altyazi izle 2013

R.i.P.D Ölümsüz Polisler altyazi izle 2013

Gösterim tarihi: 06 Eylül 2013
film-izle-dunyasi.blogspot.com puanı: 6.5/10
IMDB puanı: 5.4/10
Yapım: 2013
Oyuncular: Jeff Bridges, Mary-Louise Parker, Ryan Reynolds
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç, Fantastik
Senaryo: Phil Hay
Yönetmen: Robert Schwentke
Film Konusu : Emektar şerif Roy Pulsifer (Bridges), tüm kariyerini R.I.P.D. adıyla bilinen efsanevi Ölümsüz Polisler Bürosu’nda sıradan insan kılığına girip korkunç ruhların izini sürerek geçirmiştir. Görevi ise dünyada masumların arasında saklanan özel suçluları tutuklayıp adaletin önüne çıkarmaktır.
Espirili bir kişiliğe sahip olan Roy’un yanına eskiden yükselen bir yıldız olan dedektif Nick Walker (Reynolds) atanınca, yeni ortaklar istemeyerek de olsa birinci sınıf bir takım çalışmasına saygı duyarak hareket etmek zorunda kalırlar.
R.I.P.D  Ölümsüz Polisler izle, R.I.P.D  Ölümsüz Polisler film izle, R.I.P.D Ölümsüz Polisler filmi full izle, R.I.P.D Ölümsüz Polisler 2013 filmi izle, R.I.P.D Ölümsüz Polisler tek part izle, R.I.P.D Ölümsüz Polisler hd izle,


Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers