Filmizlerdim Peki Şimdi Nereye?Et Maintenant, on Va Où? türkçe dublaj tek part full hd direk izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , » Peki Şimdi Nereye?Et Maintenant, on Va Où? türkçe dublaj tek part full hd direk izle

Peki Şimdi Nereye?Et Maintenant, on Va Où? türkçe dublaj tek part full hd direk izle


Vizyon Tarihi: 06 Temmuz 2012
Yapımı : 2011 - İtalya ,  Fransa
Tür : Dram ,  Komedi
Süre: 110 Dak.
Yönetmen : Nadine Labaki
Oyuncular : Nadine Labaki ,  Leyla Hakim ,  Kevin Abboud ,  Claude Baz Moussawbaa ,  Julian Farhat
Senaryo : Nadine Labaki ,  Thomas Bidegain ,  Rodney Al Haddid
Yapımcı :  -
Favori : 37 kullanıcının favori filmi

Film Özeti
2011 Toronto Halk ÖdülüKaramel'in olağanüstü başarısının ardından Nadine Labaki, senaryosunu yazdığı, yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlenip rol aldığı son filminde dinsel çatışmaları ve savaşın anlamsızlığını kadınların kıvrak zekâsı üzerinden eleştiriyor. Cannes'daki dünya prömiyerinde dakikalarca ayakta alkışlanan Labaki'nin mizah ve içtenlikle dolu son filmi, memleketi Lübnan'da hiçliğin ortasındaki küçük bir köyde geçiyor. Savaşın ardından yaralarını sarmaya çabalayan köylüler Müslümanı, Hıristiyanı huzur içinde, omuz omuza birlikteliklerini sürdürmekteler. Ne var ki, dini çatışma haberleri, zaten hassas olan dengeleri bozmak üzeredir. Şiddet girdabına kapılmamaları için erkeklere hâkim olma görevini, ne pahasına olursa olsun, yine kadınlar üstlenecektir.

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers