Filmizlerdim Paris Manhattan 2012-Türkçe Dublaj tek part full Hd kesintisiz direk film izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , , , » Paris Manhattan 2012-Türkçe Dublaj tek part full Hd kesintisiz direk film izle

Paris Manhattan 2012-Türkçe Dublaj tek part full Hd kesintisiz direk film izle

Paris Manhattan 2012-Türkçe Dublaj tek part full Hd kesintisiz direk film izle

Paris Manhattan 2012-Türkçe Dublaj tek part full Hd kesintisiz direk film izle
Paris Manhattan
Yapım Yılı : 2012
Lisan : Turkce Dublaj / Turkce Altyazı
Tür : KomediRomantik
Yönetmen :  Sophie Lellouche
Oyuncular : Alice Taglioni / Patrick Bruel / Marine Delterme / Louis-Do de Lencquesaing / Michel Aumont / Marie-Christine Adam / Yannick Soulier /Margaux Châtelier / Arsène Mosca / Gladys Cohen / Julie Martel / Juliette Kruh
Nev-i şahsına münhasır sinemacı Woody Allen'a takıntılı olan bir eczacı düşünün. Alice, Allen'ın tüm filmleri ezbere bildiği yetmezmiş gibi, yönetmenin kendisini de kafaya takmış haldedir. Bir gün 'şans eseri' Victor adında orta yaşlı bir adamla tanışır ve Vicyor'ın hayatında hiç Woody Allen filmi seyretmediğini öğrenir! Alice başta bu sıradan görünen adamla hiç anlaşamayacağını düşünsene, Victor onu haksız çıkartacaktır.
Yönetmen Sophie Lellouche'nin ilk uzun metrajlı filmi olan yapımın baş rollerini güzel yıldız Alice Taglioni ve Patrick Bruel paylaşırken kadroda pek tabii ki Woody Allen da yer alıyor. 2012 yazında Avrupalı seyircilerle buluşan filme dair beklentiler yüksek, ilk yorumlar olumlu.
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers