Filmizlerdim Olumcul Oyuncaklar: Kemikler Sehri Full HD 1080P türkçe Dublaj izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » » Olumcul Oyuncaklar: Kemikler Sehri Full HD 1080P türkçe Dublaj izle

Olumcul Oyuncaklar: Kemikler Sehri Full HD 1080P türkçe Dublaj izle

23 Ağustos'ta vizyona girecek Kemikler Şehri filmi ile aynı anda yurtdışında satışa sunulacak bu kitapta filme dair bütün bilgiler yer alacakmış. Oyuncuların biyografisi, set resimleri, Clare'nin film günlükleri, Gölge Avcıları rünleri, görevleri ve tarihi...

- Ayrıca yurtdışında (ve ülkemizde de olması muhtemel) Kemikler Şehri'ni
n kitap kapakları film posteriyle değiştirilecekmiş.

- Ve son olarak, Ölümcül Oyuncaklar Film Görseli adında yeni bir kitap daha çıkacakmış. Ölümcül Oyuncaklar Film Rehberinin aksine bu kitap sadece filmin yapım aşamalarını içeren resimlerden oluşacakmış. 


Bu kitaplar ülkemizde çıkar mı bilinmez ama pek çok hayran - daha film bile çıkmadan - üzerinden para kazanılmaya çalışmasına isyan etmiş durumda. Clare ise Twitter üzerinden gelen olumsuz mesajları artık görmezden geleceğini söylüyor. 
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers