Filmizlerdim Oblivion (2013) 1080p HD Türkçe Dublaj izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , » Oblivion (2013) 1080p HD Türkçe Dublaj izle

Oblivion (2013) 1080p HD Türkçe Dublaj izle

Gösterim tarihi: 12 Nisan 2013
IMDB puanı: 7.1/10
Yapım: 2013
Oyuncular: Andrea Riseborough, Morgan Freeman, Nikolaj Coster-Waldau, Olga Kurylenko, Tom Cruise
Tür: Macera, Aksiyon, Bilim Kurgu
Senaryo: Joseph Kosinski
Tom Cruise ve Morgan Freemanın da rol aldığı, Tronun yönetmeninden muhteşem bir film. Gelecekten gelen bir adamın geçmişle yüz yüze gelmesi ve vereceği büyük savaşı anlatıyor. Tüm insanlığın hayatını kurtarmak için vereceği mücadele oldukça zor olacaktır. Jack Harper (Tom Cruise) isimli kahramanımız hayatta kalan yalnızca bir kaç insansız uçak tamircisinden bir tanesidir. Scavs tüm insanlığın hayatını tehdit ederken Jack e çok iş düşmektedir. İnsanlık için hayati olan bazı kaynakları bulma yolunda Jack muhteşem bir aksiyon dolu yolculuğa çıkacaktır. Çıktığı gizemli keşif yolculuğunda yeryüzüne düşen bir uzay aracını bulur. İçerisinden güzel bir kadını kurtarır. O kadın hayatında bildiği herşeyi sorgulatacak bilgiler verir. Bu bilgiler sayesinde insanoğlunun kaderi değişecektir.

TEK PARÇA 1080p İZLE:


Alternatif :

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers