Filmizlerdim möbius 2013 film izle türkçe dublaj tek part 1080p full hd direk izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , » möbius 2013 film izle türkçe dublaj tek part 1080p full hd direk izle

möbius 2013 film izle türkçe dublaj tek part 1080p full hd direk izle

möbius 2013 film izle türkçe dublaj tek part 1080p full hd direk izle

möbius 2013 film izle türkçe dublaj
Vizyon Tarihi: 13 Eylül 2013
Yapımı : 2013 - Fransa
Tür : Dram ,  Gerilim
Süre: 103 Dak.
Yönetmen : Eric Rochant
Oyuncular : Tim Roth ,  Cécile De France ,  Jean Dujardin ,  Émilie Dequenne ,  Branka Katic
Senaryo : Eric Rochant
Yapımcı : Christophe Cervoni ,  Eric Juhérian
Favori : 1 kullanıcının favori filmi

Film Özeti
Rus istihbarat servisinde çalışan Grégory Lyubov, özel bir görev için Monako'ya gönderilir. Grégory, Monako'da çalışmakta olan güçlü bir işadamının yakınen takip edilmesi işinde kilit bir rol oynamaktır. Bu görevin bir parçası olarak, Monako'daki özel bir Rus bankasında çalışmakta olan Alice isimli yetenekli bir finans uzmanı da gizlice görevlendirilir. Ruslar için çalışmakta olan Alice bir Amerikan vatandaşıdır. Grégory'nin görevi ise Alice'ten gizli bir şekilde onun sadakatini ölçmektir. Ancak Grégory görev sırasında gerçekleştirdiği bir hamleyle altın kuralı çiğner ve Alice ile iletişime geçer. Aralarında ikisinin de dibe doğru ilerleyişini hızlandıracak türden bir tutku başlar.

FİLM, EN YAKIN ZAMANDA EKLENECEKTİR.Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers