Filmizlerdim meryem 2013 filmi tek part 1080p full hd direk izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , , , , » meryem 2013 filmi tek part 1080p full hd direk izle

meryem 2013 filmi tek part 1080p full hd direk izle

meryem 2013 filmi tek part 1080p full hd direk izle


Vizyon Tarihi: 20 Eylül 2013
Yapımı : 2013 - Türkiye
Tür : Dram ,  Romantik
Süre: 100 Dak.
Yönetmen : Atalay Taşdiken
Oyuncular : İsmail Hacıoğlu ,  Zeynep Çamcı ,  Mustafa Uzunyılmaz ,  Mehmet Usta ,  Zerrin Sümer
Senaryo : Atalay Taşdiken
Yapımcı : Atalay Taşdiken


FİLM ÖZETİ
17- 18 yaşlarında, güzelliği ile tüm kasabanın ilgisini çeken Meryem’e, aynı kasabada yaşayan ve oğulları İstanbul’da çalışan bir aile talip olmuş ve 10 gün içerisinde nişan, kına gecesi ve düğün yapılmıştır. Meryem ‘in Kocası Mustafa, düğünden ancak bir kaç gün önce gelmiş ve 6 gün evli kaldıktan sonra  “Bir düzen kurar, seni de İstanbul’a alırım” diyerek yaşadığı şehir olan İstanbul’a dönmüştür.
Kayınvalidesi ve kayınpederi ile yaşamaya başlayan Meryem, bir yandan hasret çekerken, bir yandan da umudunu korumaktadır. En önemlisi de evin her türlü hizmetini görmeyi görev saymıştır kendine. Çünkü o evde gelin olarak bulunmasının asıl nedeni iyi hizmet etmesi içindir.
Kayınpederi Süleyman, ölen babasının çocukluk arkadaşıdır. O eve gelin olarak seçilmesi de Süleyman’ın arkadaşına olan vefasıdır! Meryem, zaman zaman umutsuzluğa kapılır. Ama annesi hep sabır öğütler. Çünkü  gelenek böyledir. Koca evine girdin mi, oradan dönüş yoktur. hdfilmizlerim.com iyi seyirler diler

FİLM, EN KISA ZAMANDA YÜKLENECEKTİR.Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers