Filmizlerdim Meksikalı izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , » Meksikalı izle

Meksikalı izle


Meksikalı izle / The Mexican (2001) Türkçe Dublaj
Sinemalar.com Puanı:6.6/10
IMDB Puanı:5.9/10
Yapım:2001 ~ ABD
Tür:Aksiyon, Komedi, Macera
Yönetmen:Gore Verbinski
Senaryo:J.H. Wyman
Yapımcı:Lawrence Bender, Christopher Ball, John Baldecchi
Görüntü Yönetmeni:Dariusz Wolski
Müzik:Alan Silvestri
Süre:2 saat 3 dk
Gösterim Tarihi: 06 Temmuz 2001 (Türkiye)

Oyuncular
Brad Pitt, Julia Roberts, J.K. Simmons, James Gandolfini, Bob Balaban, David Krumholtz, Mayra Serbulo, Michael Cerveris, Dale Raoul, Alan Ciangherotti, Castulo Guerra, Daniel Escobar, Ernesto Gómez Cruz, Melisa Romero, Richard Coca, Salvador Sánchez, Sherman Augustus

Filmin Konusu & Özeti
Bir mafya çetesinde kurye olarak çalışan Jerry Welbach (Brad Pitt) kız arkadaşının baskıları sonucunda kafası karışık bir halde bu pis dünyadan çekilip çekilmemeyi kendisiyle tartışmaktadır. Samantha (Julia Roberts) ondan çeteyle ilişkisini bitirmesini kesin olarak istemekte, aksi takdirde terk edeceğini söylemektedir.

Jerry'nin patronu ondan Meksika'ya gitmesini ve kısaca 'Meksikalı' olarak bilinen paha biçilmez bir antika silahı ele geçirip getirmesini ister. 'Meksikalı' adını taşıyan bu silah artık başlıbaşına bir efsaneye dönüşmüştür. Silahı bulmak zor olmaz ancak asıl iş onu getirmektir. Ayrıca bu silahın lanetli olduğunu düşünmek için yeterli delil de varken iş iyice zora girer.
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers