Filmizlerdim Lolita-Türkçe Dublaj Tek part full hd kesintisiz direk izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , , , , , , , , » Lolita-Türkçe Dublaj Tek part full hd kesintisiz direk izle

Lolita-Türkçe Dublaj Tek part full hd kesintisiz direk izle

Lolita-Türkçe Dublaj Tek part full hd kesintisiz direk izle

 Lolita-Türkçe Dublaj Tek part full hd kesintisiz direk izle
Lolita
Yapım Yılı : 1962
Lisan : Turkce Altyazı
Tür : Dram / Romantik
Yönetmen : Stanley Kubrick
Oyuncular : James Mason / Shelley Winters / Sue Lyon / Gary Cockrell / Jerry Stovin / Diana Decker / Lois Maxwell /
Cec Linder / Bill Greene / Shirley Douglas / Marianne Stone
Orta yaşı geçmiş bir yazar olan Prof. Humbert Humbert, üniversitedeki işine başlamadan önce geçici bir süre Charlotte Haze'in evinde bir oda kiralar. Kısa süre içinde evin 15 yaşındaki küçük kızı Lolita'ya aşık olur. Onunla ilgili pek temiz olmayan hayaller kurmaktan kendini alamaz.  Kıza daha yakın olabilmek için Charlotte'un kendisine olan ilgisinden yararlanır ve kadınla evlenir. Zavallı kadın Humbert'in ahlaksız düş gücünün at koşturduğu günlüklerini okuduğunda sokağa fırlar ve bir arabanın altında kalır. Annesinin öldüğünü Lolita'dan saklayan Humbert, kızı alır, bavullarını toplar ve arabaya atladığı gibi bir seyahate başlar.
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers