Filmizlerdim KUNG FU SOKAĞI -1080p--720p HD TÜRKÇE DUBLAJ İZLE | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE

KUNG FU SOKAĞI -1080p--720p HD TÜRKÇE DUBLAJ İZLE

KUNG FU SOKAĞI -1080p--720p HD TÜRKÇE DUBLAJ İZLE


Yapımı : 2004 - Çin ,  HongKong
Tür : Aksiyon ,  Komedi ,  Suç
Süre: 99 Dak.
Yönetmen : Stephen Chow
Oyuncular : Stephen Chow ,  Yu Xing ,  Wah Yuen ,  Shengyi Huang ,  Qiu Yuen
Senaryo : Stephen Chow ,  Xin Huo ,  Chan Man Keung ,  Tsang Kan Cheong ,  Kan-cheung Tsang
Yapımcı : Stephen Chow ,  Po Chu Chui


FİLM ÖZETİ
Kung Fu Sokağı Yönetmenliğini ve yazarlığını aynı zamanda başrol oyuncusu olan Stephen Chow'un yaptığı 2004 yılı Hong Kong-Çin ortak yapımı komedi-aksiyon filmidir. Filmin beğenilmesi üzerine Kung Fu Hustle 2 de gösterime girecektir. Kung Fu Sokağı full hd izle mükemmel efeklerle dolu bir HongKong filmi.. İçerik yönünden belirtmek gerekirse bir efsanenin doğuşunu izleyeceksiniz.. 1930'larda Çin değişik bir havadadır. Balta Çetesi tüm zengin mahallerini kontrol altına almıştır. Sadece fakir ve kıyıda köşede kalmış mahallelere dokunmamaktadırlar. Sing, Balta Çetesi'ne katılmak isteyen, ama bunun için pek bir şey beceremeyen fakir ve işsiz biridir. Bir gün arkadaşıyla haraç kesmek için bir fakir mahalleye gidip kendilerini Balta Çetesi gibi tanıtırlar, ama baltayı taşa vururlar. Balta Çetesi de onlardan kısa bir süre sonra mahalleye gelir.Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Kung fu Sokağı izleyebilirsiniz..hdfilmizlerim.com olarak İYİ SEYİRLER DİLERİZ. görüşlerinizi yazarak filmi izlemek isteyen ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

  
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers