Filmizlerdim Kick-Ass 2(2013)-Göster Gününü 2 -Türkçe Dublaj full hd kesintisiz direk izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , , , , , , » Kick-Ass 2(2013)-Göster Gününü 2 -Türkçe Dublaj full hd kesintisiz direk izle

Kick-Ass 2(2013)-Göster Gününü 2 -Türkçe Dublaj full hd kesintisiz direk izle

Kick-Ass 2(2013)-Göster Gününü 2 -Türkçe Dublaj full hd kesintisiz direk izleKick Ass 2 / Göster Gününü 2 2013 ABD / Türkçe Altyazılı-
IMDB Puanı: 7.2/10
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Yönetmen: Jeff Wadlow
Senaryo: Mark Millar
Oyuncular: Aaron Taylor-Johnson,
Jim Carrey, Chloë Grace Moretz
Christopher Mintz-Plasse
Süre: 1 saat 43dakika
Dave (Kick Ass), suçlularla mücadelesine ara verir fakat kendisinin de bilmediği bir çok yeni kostümlü kahraman ortalıkta dolaşmaya başlar. Bu sırada Mindy (Hit Girl) ile tanışır ve yeni bir ekip kurmak isterler. Aynı zamanda, Justice Forever denilen bir başka kahraman örgütüne de dahil olan Dave için; savaşması gereken kötülükler temsilcisi The Motherfucker olacaktır.
İlk filmiyle oldukça beğeni toplayan ve sıradan insanların süper kahraman olmaya çalıştığı bir dünyayı anlatan filmde bu kez Jim Carrey de yer alıyor. hdfilmizlerim.com olarak 2013 yapımı bu filmi HD KALİTEDE sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers