Filmizlerdim HÜKÜMET KADIN Filmi IZLE FULL HD TEK PARÇA | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » » HÜKÜMET KADIN Filmi IZLE FULL HD TEK PARÇA

HÜKÜMET KADIN Filmi IZLE FULL HD TEK PARÇA

HÜKÜMET KADIN Filmi IZLE

hükümet kadın
Hükümet Kadın izle full hd tek parça
Hükümet kadın izle, Demet Akbağ ve  Sermiyan Midyat dan harika bir komedi filmi ekranlarınıza geliyor. 2012 yılı yapımı bu güzelim yerli filmin yönetmenliğini de sermiyan midyat üstlenmiştir. Demet Akbağ’ı tebrik etmek istiyorum usta bayan komedyenler ülkemizde parmak sayısını geçecek kadar az olduğu doğrudur. Demet ablamız ise çok iyi bir iş çıkartmıştır. Başka filmlerde de görmek istiyoruz kendisini. Mardin’in Midyat ilçesinde geçen filmimizde okuma yazma bilmeyen 8 çocuklu kadının belediye başkanı olma serüvenini anlatan ders verici güzel bir komedi filmidir. İmdb den binlerce kişinin oy vermesi sonucunda ise 6,3 gibi güzel bir puan almıştır.
hükümet kadın
Xate tam 8 çocuk anası kadındır. Diğer kadınlardan ayrılan tek özelliği ise kocasının hatırı sayılır bir belediye başkanı olmasıdır. Ev işlerinde oldukça çok iyi olan ve evi çekip çeviren Xate günün birinde kocasının bir araba kazası sonucunda hayatını kaybettiği haberini alınca çok üzülür ve ağıtlar yakar. Aradan birkaç gün geçince köylüler artık belediye başkanı seçmek için telaş yapmaktadır. Köyün kurnazı ise köylülerin aklına girip kendini başkan seçtirmek için elinden geleni yapacaktır. Tüm bu konuşmalarına ortasında Xate içeri girer ve köyün büyüğü ise başkanlığın Xate’nin yapmasını ister diğerleri de bunu uygun görür. Diğer adam ise onun kötü başkanlık yapacağını ispatlamak için arkasından kuyu kazamaya başlar. Fakat xate ev işlerinde olduğu gibi devlet işlerine de çok iyi el atacaktır ve köye su getirecektir. Harika bir film sizleri bekliyor hükümet kadın full izle olarak eklenmiştir iyi seyirler dileriz onlinefilmizlerim.com ailesi.
Gelen aramalar; hükümet kadın izle, hükümet kadın full hd izle, hükümet kadın tek parça izle, hükümet kadın filmini izle, hükümet kadın demet akbağ izle


Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers