Filmizlerdim Heineken Operasyonu İzle 1080p--720p Türkçe Dublaj hd film izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE

Heineken Operasyonu İzle 1080p--720p Türkçe Dublaj hd film izle

Heineken Operasyonu İzle  1080p--720p Türkçe Dublaj hd film izle


Orjinal İsim: De Heineken ontvoering
Yapım yılı: 2011
IMDB Puanı: 6.4/10
Yönetmen: Maarten Treurniet
Filmin Türü: Türkçe Dublajlı Filmler, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri, Tarih Filmleri, Yabancı Filmler
Filmin Dili: Türkçe Dublaj
Oyuncular: Gijs Naber, Reinout Scholten van Aschat, Rutger Hauer

FİLM ÖZETİ

Alfred Heineken oldukça zengin ve güçlü bir adamdır. Bir sorunu vardır ki her şeyi hafife almaktadır. Neredeyse Avrupa'nın en büyük bira üreticisidir. Bu kadar zengin olması onu kolaylıkla bir hedef haline getirmesine rağmen o günlük hayatında hiçbir önlem almamaktadır. Dört aylak genç bu durumu fark ederler. Küçük bir plan yaparlar, istedikleri tabi ki rahat bir hayat yaşamalarına yetecek kadar para koparmaktır. Alfred ve karısı bir akşam üzeri evlerinin önünden maskeli dört saldırgan tarafından kaçırılır. Alfred 21 gün sürecek olan bu işkenceden sağ çıkabilecek midir? Heineken Operasyonu Türkçe dublaj full izle sizlerle. hdfilmizlerim.com iyi seyirler diler.


Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers