Filmizlerdim Eski dostlar al pacino 2012 Türkçe dublaj 720p hd film izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , , , , , » Eski dostlar al pacino 2012 Türkçe dublaj 720p hd film izle

Eski dostlar al pacino 2012 Türkçe dublaj 720p hd film izle

eski dostlar al pacino türkçe dublaj 720p hd film izle


eski dostlar al pacino türkçe dublaj 720p hd film izle

Tür: Komedi, Suç
Yapım: 2012 - ABD
IMDB Puanı: 6.5
Yönetmen: Fisher Stevens
Oyuncular: Al Pacino , Christopher Walken , Katheryn Winnick , Julianna Margulies , Alan Arkin

FİLM ÖZETİ

Val, eski suç ortağını polise ihbar etmediği için hapse girmiştir. Burada 28 yıl gibi uzunca bir süre yatan Val için nihayet tahliye vakti gelmiştir. Çıkar çıkmaz onu en yakın arkadaşı Val karşılar. Bu ikili daha sonra grubun diğer üyesi Hirsch ile buluşur. 28 yıl gibi uzunca bir süre yatmasına rağmen Val hiç birine kin duymamaktadır. Eski günlerdeki gibi dostlukları devam etmektedir. Fakat gruptan biri büyük bir sır taşımaktadır.

Eski bir patronu tarafından zor bir durumda bırakılmış ve bu durumu çözmek için yeterli zamanı kalmamıştır. Ekip 28 yıl aradan sonra, yeniden bir araya gelmişken son bir suç daha işleyeceklerdir.Al Pacino , Christopher Walken ve Katheryn Winnick gibi oyuncularla harika bir komedi suç filmi. hdfilmizlerim.com olarak İYİ SEYİRLERShare this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers