Filmizlerdim Escapee - Ölümden Kacış Yok -Türkçe Dublaj tek part full hd kesintisiz direk izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , , , » Escapee - Ölümden Kacış Yok -Türkçe Dublaj tek part full hd kesintisiz direk izle

Escapee - Ölümden Kacış Yok -Türkçe Dublaj tek part full hd kesintisiz direk izle

Escapee - Ölümden Kacış Yok -Türkçe Dublaj tek part full hd kesintisiz direk izle

Escapee - Ölümden Kacış Yok -Türkçe Dublaj tek part full hd kesintisiz direk izle

IMDB Puanı:  5.6/10
Tür   :2011 Filmleri, Gerilim, Korku, Türkçe Dublaj
Yapım yılı:  2011
Yönetmen:   Campion Murphy
Senarist:   Campion Murphy
Oyuncu:Christine Evangelista, Dominic Purcell, Melissa Ordway


FİLM ÖZETİ:
Prison Break (Büyük Kaçış) dizisinde Lincoln Burrows rolüyle tanıdığımız Dominic Purcell’in başrolünde oynadığı kaliteli bir film. Bir gurup psikoloji öğrencisini bilgilendirmek amaçlı akıl hastanesine yapılan bir gezi sırasında, öğrenci Abby’nin başına talihsiz bir olay gelir. Tehlikeli ve saldırgan bir hasta olan Harmon (Dominic Purcell) ile karşılaşırlar. Bu karşılaşmanın ardından Harmon’un içindeki kötülük yeniden uyanmıştır. O gece bir çok kişiyi öldürerek oradan kaçan Harmon, artık çok büyük bir tehlike olmaya başlamıştır. Harmon, Abby’ye takıntılı bir şekilde bağlanmıştır. Abby tehlike altındadır, komşusu olan bir polis her ne kadar da onu korumaya çalışsa da Harmon’un önüne hiç kimse geçemez.

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers