Filmizlerdim Elcin Full izle Tek Parça HD film izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , , , » Elcin Full izle Tek Parça HD film izle

Elcin Full izle Tek Parça HD film izle

Elcin Full izle Tek Parça HD film izle

Elcin Full izle Tek Parça HD film izle
El Cin konusu ; İstanbul'un sahil ilçesi Şile'de minik bir kız kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırılır. Olaylardan haberi olamdan, kendi halinde yaşayan 5 üniversiteli genç, aniden bu kızla alakalı ilginç olaylar yaşamaya başlarlar. Bir anda görülen, telepatik görüntüler, belirsiz fısıltılar, lanetli olaylar etraflarını sarar. Kızla ve ailesiyle hiçbir alakaları olmadan neden bu görüntülerle karşılaştıklarını anlayamazlar. Kendilerince bir çıkış yolu bulmaya çalışırken, gizemli kaçırılmanın arkasındaki sırlar onları cinler alemine götürür. Ölüm ve hatta ondan daha korkunç olan acılar şimdi çok daha yakındır..
Tür: 2013 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Slide, Yerli Filmler
Yapım: 2013 - Türkiye
IMDB Puanı: 6.7
Yönetmen: Hasan Karacadağ
Oyuncular: Fulya Zenginer , Oğuzhan Yıldız , Mine Vurankaya , Hande Kaptan , Serdal Genç

TEK PART YOUTUBE İZLE :

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers