Filmizlerdim Son Osmanlı:Yandım Ali(2007) Filmini Hd&3d&Tek Parça İzle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , » Son Osmanlı:Yandım Ali(2007) Filmini Hd&3d&Tek Parça İzle

Son Osmanlı:Yandım Ali(2007) Filmini Hd&3d&Tek Parça İzle

Dipnot/Editörün Yorumu:Kenan İmirzalıoğlu(Yandım Ali) Filmdeki Dövüş Sahneleri için Wing Tsun Ustası Emin Boztepe(Mösyü Güro) İle özel olarak Çalışmıştır.Filmgecesi.net İyi Seyirler Diler...(DNS Ayarlarınızı 8.8.8.8 & 8.8.4.4 Yapmayı Unutmayınız!)
3d Part I
3d Part II
3d Part III
Hd Tek Parça


Alternatif Tek Parça

IMDb Puanı:7,1/10
Yapım Tarihi:2007
Süre:2sa 06dk
Yönetmen:Mustafa Şevki Doğan
Oyuncular:Kenan İmirzalıoğlu,Cansu Dere,Emin Boztepe,Engin Senkan,Anna Babkova
Tür:Aksiyon,Savaş,Tarihi,Drama
Ülke:Türkiye
Filmin Konusu&Özeti:İstanbul'un işgal altında olduğu yıllar... Savaşın ayrı cephelerinde, farklı konumlarda bulunmuş iki insan... Biri, İstanbul Boğazı'na demirlemiş düşman ordularını görünce "Geldikleri gibi giderler" diyen büyük komutan Mustafa Kemal Paşa, diğeri ise evli sevgilisini kaçırıp Viyana'ya gitme planları yapan, donanmadan terhis edilmiş Yandım Ali'dir. Bu iki farklı insanın yolları bir gün kesiştiğinde, Yandım Ali için hayat, planladığından çok daha farklı bir yönde akmaya başlayacaktır. Artık memleketin kurtuluşundan ümidi kesmiş bir külhanbeyi değil, bu kurtuluş için mücadele eden bir savaşçı halini almıştır.
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers