Filmizlerdim Oblivion (Convert 3D) 3D Tek Link İndir | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE

Oblivion (Convert 3D) 3D Tek Link İndir

Oblivion (Convert 3D) 3d Half SBS indir

3D  Film İndir, Tek Link 3D Fil İndir, Mk Film İndir

Bu filmin 3d sini beklemiyordum çünkü normal şartlarda 3d yapılmadı birden nette ve bazı sitelerde görünce kullancılarımızdan şikayet gelmesin diye paylaşmaya karar verdim.. ayrcıa bilgilendiriyim kesinlikle ama kesinlikle converttir böylesi kaliteli filmlerin converti çok sıkca cıkacaktır karsınıza ve çıkıyoda ilerde demir adam 3 , hızlı ve öfkeli 6 buna benzer her filmin convertini yapıcaklardır açıkcası 3d film piyasası hiçde hoş olmayan yerlere gidiyor bunun nedenini biz 3D filmlerin az olmasına bağlıyoruz bir çok evde 3d film var fakat film yok ARZ-TALEP olayı bir dönem her filmin converti yapıldı buna biz www.3dfilmindir.eu ekibide dahil olduk bu hataya bizde düştük fakat gördükkü convert 3d baş ağrısı hatta bazı filmler göze zarar vericek seviyeye kadar gidince buna son verdik convert 3d yapımını durdurduk bu filmide paylasmak istemezdık fakat bu sefer şikayet edenler oldu sizde neden yok diye... Kesinlikle iyi bir yapım değil tahminimde kişi 1080p yi tv sıne 100 150 lıralık program olan bir convcertırla çevirip vermiş hiç bir özelligi yok kendınızde 1080p ındırıp kumandanızdan 3D yapın daha iyi zevk alırsınız... derinlik geçişler ve yansımalarhakkında hiç konusmıycam convert 3d izlemeyen üyemiz kalmamıstır gerisini siz düşün
www.3dFilmindir.Eu puanımız 10 üzerinden 2 dir iyi seyirler

6 Kanal Türkçe Ses

http://www.imdb.com/title/tt1483013/
TRON: Legacy’nin yönetmeni ve Rise of the Planet of the Apes’in yapımcısının imzasını taşıyan orijinal ve çığır açan bu sinema filmi Oblivion’ın başrolünde Tom Cruise oynuyor. Geleceğin Dünya’sında bir adamın geçmişle yüzleşmesi insanlığı kurtarmak için mücadele ederken onu kurtuluş ve keşif yolculuğuna sürükleyecektir.

Jack Harper (Cruise) Dünya üzerinde geride kalan birkaç insansız uçak tamircisinden biridir. Scavs olarak bilinen korkunç bir tehditle yıllar boyu süren bir savaşın ardından hayati kaynakları çıkarma görevinin bir parçası olan Jack üzerine düşen sorumluluğu neredeyse bitirmek üzeredir.

Yeryüzünden kilometrelerce yukarıda yaşayan ve gezinen Jack düşmüş bir uzay aracından güzel bir yabancıyı kurtarır. Kadının yeryüzüne gelişi bildiği her şeyi sorgulamasına ve insanoğlunun kaderini belirlemesine neden olacak bir dizi olayı tetikler.

Oblivion Amerika Birleşik Devletleri ve İzlanda’da çarpıcı dijital 4K çözünürlüğü ile çekilmiştir.

 

Oblivion (Convert 3D) 3d Half SBS indir


Shareflare


Turo*bit
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers