Filmizlerdim Oblivion - 2013 - BluRay - 1080p Dual Türkçe Mkv Film Tek Link İndir | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , » Oblivion - 2013 - BluRay - 1080p Dual Türkçe Mkv Film Tek Link İndir

Oblivion - 2013 - BluRay - 1080p Dual Türkçe Mkv Film Tek Link İndir


Oblivion - 2013 - BluRay - 1080p TR/ENG - Tek LinkUzun süredir beklenen film OB
LIVION oldukça ses getirecek oyuncularıylada ön plana çıkan oyun da aksiyon sahneleride görsellik de oldukça başarılı tabsiye filmler arasında olan filmde Tom CRUISE MARGAN FREEMAN Başrollerini paylaştığı filmde iyi seyirler dileriz..
 
Tarafından hazırlanmıştır.TRON: Legacy’nin yönetmeni ve Rise of the Planet of the Apes’in yapımcısının imzasını taşıyan orijinal ve çığır açan bu sinema filmi Oblivion’ın başrolünde Tom Cruise oynuyor. Geleceğin Dünya’sında bir adamın geçmişle yüzleşmesi insanlığı kurtarmak için mücadele ederken onu kurtuluş ve keşif yolculuğuna sürükleyecektir.

Jack Harper (Cruise) Dünya üzerinde geride kalan birkaç insansız uçak tamircisinden biridir. Scavs olarak bilinen korkunç bir tehditle yıllar boyu süren bir savaşın ardından hayati kaynakları çıkarma görevinin bir parçası olan Jack üzerine düşen sorumluluğu neredeyse bitirmek üzeredir.

Yeryüzünden kilometrelerce yukarıda yaşayan ve gezinen Jack düşmüş bir uzay aracından güzel bir yabancıyı kurtarır. Kadının yeryüzüne gelişi bildiği her şeyi sorgulamasına ve insanoğlunun kaderini belirlemesine neden olacak bir dizi olayı tetikler.

Oblivion Amerika Birleşik Devletleri ve İzlanda’da çarpıcı dijital 4K çözünürlüğü ile çekilmiştir


Oblivion - 2013 - BluRay - 1080p TR/ENG - Tek Link


 Shareflare
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers