Filmizlerdim KOMŞUM TOTORO TÜRKÇE DUBLAJ HD İZLE | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » » KOMŞUM TOTORO TÜRKÇE DUBLAJ HD İZLE

KOMŞUM TOTORO TÜRKÇE DUBLAJ HD İZLE

KOMŞUM TOTORO TÜRKÇE DUBLAJ HD İZLE 
Komşum Totoro konusu ; Anneleri, isimlendirmeyen ve uzun zamanlı bir rahatsızlığa yakalandığında ona daha yakın olmak amacıyla kaldığı hastanenin yakınındaki eski bir eve taşınmak isteyen iki minik kız, bir profesör olan babalarını da ayarlayıp bu kırsal yere taşınırlar. Minik kızlar Satsuki ve Mei bir süre sonra evin içinde onlarla beraber yaşayan, bazı varlıkların olduğunu anlarlar. Bu varlıklardan bir şekilde kurtulduklarında, evlerinin karşısındaki ormanda karşılaştıkları büyüleyici varlıklar iki kardeşi büyülü bir dünyanın içerisine sürüklerler. Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Komşum Totoro türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Komşum Totoro izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
Tür: 1080p Filmler, Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Fantastik,
Yapım: 2007 - Japonya
IMDB Puanı: 8.2
Yönetmen: Hayao Miyazaki
Oyuncular Seslendirenler : Dakota Fanning , Paul Butcher , Tim Daly , Pat Carroll , Hitoshi Takagi

FRAGMAN İZLE

TEK PART İZLE
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers