Filmizlerdim 'Romantik Komedi 2 Bekarliga Veda izle full izle Tek Part izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » » 'Romantik Komedi 2 Bekarliga Veda izle full izle Tek Part izle

'Romantik Komedi 2 Bekarliga Veda izle full izle Tek Part izle
İlk film olan Romantik Komedi’nin devamı niteliğindeki Romantik Komedi 2 : Bekarlığa Veda filmi, bir grup insanın ilişkilerine dair komik bir film aslında.
Düğün için gün sayan Esra’nın arkadaşı Didem de arkadaşları arasında tek bekar kalacağı için sevgilisi Cem’i evlenmeye ikna etmeye çalışacaktır. Ancak kariyer planları yapan Cem, yeni bir film için çekimlere başlayacaktır. Bu durum Didem’i iyice kızdırır. Cem’i takip etmeye başlayan Didem, Cem ve diğer erkeklerin Antalya’da bir otelde bekarlığa veda partisi vereceklerini öğrenir. Bunun üzerine kızlar otele bir şekilde girmenin yollarını ararlar.
2012 Şubat ayında gösterime giren film Romantik Komedi 2 : Bekarlığa Veda’nın yönetmenliğini ilk uzun metraj filme sahip Erol Özlev yaptı. IMDb kullanıcılarından 5.4 puan alan filmin kadrosunda Cemal Hünal, Engin Altan Düzyatan, Gürgen Öz, Sedef Avcı ve Sinem Kobal gibi ünlü isimler yer almakta.

Romantik Komedi 2 : Bekarlığa Veda, Romantik Komedi 2 : Bekarlığa Veda Full HD izle, Romantik Komedi 2 : Bekarlığa Veda izle, Romantik Komedi 2 : Bekarlığa Veda Tek part izle


Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers