Filmizlerdim kemal sunal - Şaban Oğlu Şaban tek part full hd direk izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , » kemal sunal - Şaban Oğlu Şaban tek part full hd direk izle

kemal sunal - Şaban Oğlu Şaban tek part full hd direk izle


Film Adı: Şabanoğlu Şaban tek link film indir download
Tür: Komedi
IMDB Puanı: 8.4/10
Yönetmen: Ertem Eğilmez
Senaryo: Sadık Şendil
Oyuncular: Kemal Sunal, Halit Akçatepe, Şener Şen, Sevda Aktolga, Şevket Altuğ, Sıtkı Akçatepe
Gösterim Tarihi: 1 Aralık 1977
Süre: 1 saat 30 dakika
Konu: Askerde her türlü sakarlığı, beceriksizliği yapan ve kumandanı Hüsamettini sürekli kızdıran, deyim yerindeyse sürekli burnundan getiren Şaban, askerlikten sonra arkadaşı Ramazan ile çalgıcılık yapar. Çalgıcılık yaptıkları dönemde aynı yerde Kanto yapan Nigara aşık olurlar. Bunun akabinde hiç beklenmedik bir şekilde komiser Hüsamettin ve tüm teşkilatının peşinde olup da yakalayamadıkları Kadırgalı Eşrefi yakalarlar. Onların bu başarısı üstüne Nazır Paşa onları gizli polis yapar. Bu arada Nazır Paşanın evinde kızkardeşinin elması çalınır. Şaban ve Ramazan elması bulmak için Nazır Paşanın konağında araştırma yapmaya başlarlar.Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers