Filmizlerdim Kanit 2013 altyazi filmi izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , » Kanit 2013 altyazi filmi izle

Kanit 2013 altyazi filmi izle

 Gösterim tarihi: 08 Mart 2013
 film-izle-dunyasi.blogspot.com puanı: 5.2/10
 IMDB puanı: 4.8/10
 Yapım: 2013
 Oyuncular: Nolan Gerard Funk, Radha Mitchell, Stephen Moyer
 Tür: Korku, Gerilim
 Senaryo: John Swetnam
 Yönetmen: Olatunde Osunsanmi
 Orijinal İsim: Evidence 
 Film Konusu: Burquez, başarılı bir dedektiftir ve çalışma hayatında karşılaştığı tüm zorluklara rağmen bu mesleği en iyi şekidle icra etmek için görevine devam etmeyi tercih eder ancak bu kez karşılaştığı sorun diğerlerinden çok daha farklı! Farklı ülkelerden insanlar bir otobüsün içerisinde katledilmiş ve gittikleri yerde de katledilen birçok insan bulunuyor, tahmin edeceğiniz üzere bu büyük görevi de Burquez üstleniyr. Otobüsün içinde bulunan kamera her şeyi ortaya çıkaracaktır çünkü ölen bir yolcu son görüntüleri anı anına kaydetmiş ve saklamıştır.
Kanit 2013 altyazi filmi izle, Kanıt film izle, Kanıt online izle, Kanıt izle, Kanıt full izle, Kanıt filmi full izle,Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers