Filmizlerdim incir reçeli tek part full hd direk izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE

incir reçeli tek part full hd direk izle

İncir Reçeli Filmi Konusu

2010 Türk yapımı, romantik drama tarzında, 95 dakikalık, 11 Şubat 2012 tarihinde vizyona giren filmdir. İncir reçeli filmi konusu TV programlarına parodiler yazan Metin (Halil Sezai Paracıkoğlu) ve aykırı ve bir o kadar gizemli Duygu (Melike Güner) arasında tesadüfen başlayan ve vazgeçilmez bir tutkuya dönüşen aşk 
ve sonrasında yaşanan dramatik ama bir o kadarda romantik anlar anlatılıyor. İncir Reçeli filminde Metin’in hayatına gizemli bir şekilde giren Duygu aynı şekilde bir gün çekip gidiyor. Metin Duygu’nun peşine düşüyor ve onu zorda olsa buluyor. Ancak hiçbir şey tahmin ettiği gibi çıkmıyor. Filmde çağımızın en önemli ve öldürücü hastalıklarından bir tanesi çok vurucu bir hikaye eşliğinde izleyiciye fark ettiriliyor. Duygusal ve romantik film sevenler için hayatlarında en az bir kere izlemeleri gereken bir film İncir Reçeli, tavsiye olunur.Bu filmi hafızalarınızdan silemeyeceksiniz. İncir reçeli gelmiş geçmiş yerli duygusal ve romantik filmler dalında bence en iyi ödülü hakediyor. KESİNLİKLE İZLEMELİSİNİZ.

İncir Reçeli Filmi Fragmanıİncir Reçeli filmi yönetmeni ve senaristi Aytaç Ağırlar, oyuncuları Melike Güner, Halil Sezai Paracıkoğlu, Sinan Çalışkanoğlu, Mustafa Uzunyılmaz, Yalçın şeref Ağırlar, Selim Akgül, Evan Stone, Barbara Lourens’dir. Filmin müzikleri Engin Bayrak, Cem Adrian, Halil Sezai Paracıkoğlu tarafından hazırlanmış. Filimde özellikle Halil Sezai’nin hem rol hem de müzik performansı  muhteşem.

Tek parça
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers