Filmizlerdim God Of War 2 Tek Link İndir – (Full/Pc) | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE

God Of War 2 Tek Link İndir – (Full/Pc)Oyuna başladığımız odadaki bütün askerleri tek tek haklıyoruz. Öldürdükten soldaki kapıya gidiyoruz burada zaten kapıyı nasıl açacağımızı gösteriyo ben genede yazayım dennis demedi demeyin sonra kapıların yanına yaklaştığımızda R1 çıkmakta bu o kapının açılabileceğini gösteriri ve ardından O tuşu çıkar bu tuşa çok seri basmalısınız tık tık tık gibi çünkü bu serilik bize tüm oyun boyunca önemli yerdlerde lazım olacak yani eliniz alışsın derim ben bu arada demin odaya girmiştik buradaki askerleride haklayalım. Buradada gideceğimiz yerler belli ilerliyoruz ve büyük bir alana geliyoruz merdivenden çıkarak burada heykelle dev heykelle dövüşmemiz gerekecek. Askerlerde var arada onlarıda haklıyoruz. Heykelin eli yere uzandığında seri bir şeklide vurun birkaç vurmada zaten heykel başı ağrımış gibi hareket yaparak bir kçşeye tünüyo bu sıradada siz hemen sol tarafa tırmanın orada bir mekanızma var hemen R1 e basın ve seri şekilde zaten O tuşunu veriyo basarak heykelin gözüne doğru fırlıyoruz kılıç darbelerimizi hediye ediyoruz. . Burada heykel can havliyle bizi fırlatıyor ve havuza düşüyoruz. Havuza dalın. Havuzda ilerliyoruz oradaki duvarıda R1 ile yıkıp yukarı çıkıyoruz. Burada havuzdan çıkınca save yeri vardı siz kaydedin ve merdivende var orada oraya tırmanın.
God Of War 2 Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP-Vista-7
İşlemci Hızı: 2.5 GHz
Ram: 1 GB veya daha yüksek
Ekran kartı: 512 MB veya daha yüksek
Boş Alan: 8 GB

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ ( RESİME VEYA YAZIYA. )

Rar Şifresi:http://www.bedavaoyunindir.org/

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers