Filmizlerdim eski dostlar al pacino türkçe dublaj 720p hd izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , » eski dostlar al pacino türkçe dublaj 720p hd izle

eski dostlar al pacino türkçe dublaj 720p hd izleTür: Komedi, Suç

Yapım: 2012 - ABD

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Fisher Stevens

Oyuncular: Al Pacino , Christopher Walken , Katheryn Winnick , Julianna Margulies , Alan ArkinVal, eski suç ortağını polise ihbar etmediği için hapse girmiştir. Burada 28 yıl gibi uzunca bir süre yatan Val için nihayet tahliye vakti gelmiştir. Çıkar çıkmaz onu en yakın arkadaşı Val karşılar. Bu ikili daha sonra grubun diğer üyesi Hirsch ile buluşur. 28 yıl gibi uzunca bir süre yatmasına rağmen Val hiç birine kin duymamaktadır. Eski günlerdeki gibi dostlukları devam etmektedir. Fakat gruptan biri büyük bir sır taşımaktadır.

Eski bir patronu tarafından zor bir durumda bırakılmış ve bu durumu çözmek için yeterli zamanı kalmamıştır. Ekip 28 yıl aradan sonra, yeniden bir araya gelmişken son bir suç daha işleyeceklerdir.Al Pacino , Christopher Walken ve Katheryn Winnick gibi oyuncularla harika bir komedi suç filmi.Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers