Filmizlerdim Epic 3D - Doğal Kahramanlar Tek Link 3D Türkçe Dublaj Film İndir | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE

Epic 3D - Doğal Kahramanlar Tek Link 3D Türkçe Dublaj Film İndir

Epic 3D - Doğal Kahramanlar 3D - 2013 - BluRay - HSBS - 1080p - DuaL - TR-ENG


Epic - Doğal Kahramanlar filmini Türkçe sesi ile en kısa zamanda sitemiz 3dfilmindir.eu da ve burada blogumuzda yayınlayacağımızı söylemiştik bir gün gecikmeyle sitemizden sonra blogumuzda yayınlıyoruz.Dha önce de söylediğimizi gibi en güncel orjinal ve türkçe sesli 3D Filmlere herkesten önce ve ondan da önemlisi ücretsiz olarak ulaşmak istiyorsanız bizleri takip etmeyi sürdürün

3D Animasyon olarak büyük bir beğeni kazanan
Doğal Kahramanlar'ı Beğeniznize sunarız.Biz http://3dfilmindir.eu/ Puanı 6,3 veriyoruz..İyi seyirler Dileriz.


Genç bir kız bir anda kendisini iyi ve kötü güçlerin kıyasıya savaştığı bir ormana sürüklenmiş olarak bulur. Kendinin bambaşka bir dünyanın içinde bulan Mary kendi dünyasında olduğundan çok daha inançlı bir şekilde onlara yardım etmek için çalışacaktır. Bir grup ayak takımı ile iş birliği yapan Mary hem onların dünyasını hem de bizimkini kurtarmaya çalışacaktır.

Yönetmenliğini Buz Devri'ndeki deli sincap Scrat karakterine sesiyle hayat veren ve Buz Devri serisinin çeşitli kısa filmlerinde yapımcı olarak yer alan Chris Wedge'in üstlendiği filmin senaryosu ise Tom J. Astle Matt Ember James V. Hart William Joyce ve Daniel Shere'dan oluşan kalabalık bir ekibin elinden çıkma.
 
 

Epic 3D - Doğal Kahramanlar 3D - 2013 - BluRay - HSBS - 1080p - DuaL - TR-ENG


Shareflare

Turo*bit

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers