Filmizlerdim DAISY’NIN DEHŞETI IZLE TURKCE DUBLAJ HD | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » » DAISY’NIN DEHŞETI IZLE TURKCE DUBLAJ HD

DAISY’NIN DEHŞETI IZLE TURKCE DUBLAJ HD

DAISY’NIN DEHŞETI IZLE TURKCE DUBLAJ HD
Daisy'nin Dehşeti konusu ; Evlendikleri zaman huzurlu bir yaşam süreceklerini düşünen Conroy çifti kısa zamanda mutluluğu yaşamaya başlamışlardır. Bir çocukları olan bu çiftin kısa geçecek olan mutluluklarının sonunu çocuklarının vefatıyla son bulacaktır. Bu sebeple İrlanda da küçük bir kasabaya taşınma kararı alan çiftin arkalarından gelen bir şey vardır. O da ölen küçük çocuklarıdır. Çok sevdikleri ve kaybettikleri sevimli çocuklarıdır fakat şimdi o kadar sevimli ve tatlı bir halde değildir.Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Daisy'nin Dehşeti türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Daisy'nin Dehşeti izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
Tür: 1080p Filmler, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler
 Yapım: 2008 - İrlanda , İngiltere
 IMDB Puanı: 5.1
 Yönetmen: Aisling Walsh
 Oyuncular: Brendan McCormack, David Bradley, Eva Birthistle, Mhairi Anderson, Samantha Morton

FRAGMAN İZLE

TEK PART İZLE
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers