Filmizlerdim Daha İyi Bir Dünyada&In a Better World&(2010) Filmini Türkçe Altyazılı Hd İzle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , » Daha İyi Bir Dünyada&In a Better World&(2010) Filmini Türkçe Altyazılı Hd İzle

Daha İyi Bir Dünyada&In a Better World&(2010) Filmini Türkçe Altyazılı Hd İzle

Dipnot/Editörün Yorumu: Afrika’daki bir mülteci kampından Danimarka’daki bir taşra kasabasının monoton günlük yaşamına giden yönetmen Susanne Bier (Kardeşler, Düğünden Sonra ve Açık Kalpler ile tanınıyor) bu dramda bir kez daha senaryo yazarı Andres Thomas Jensen’le işbirliği yapıyor.Filmgecesi.net İyi Seyirler Diler...(DNS Ayarlarınızı 8.8.8.8 & 8.8.4.4 Yapmayı Unutmayınız!)
Part I
Part II

IMDb Puanı:7,6/10
Yapım Tarihi:2010
Süre:1sa 59dk
Yönetmen:Susanne Bier  
Oyuncular:Mikael Persbrandt, Trine Dyrholm, Markus Rygaard
Tür:Drama
Ülke:Danimarka,İsveç
Filmin Konusu&Özeti:Danimarkalı iki ailenin hayatları kesiştiğinde, sıra dışı ama riskli bir dostluk filizlenir. Ancak yalnızlık, kırılganlık ve hüzün, pusudadır. Kısa süre sonra bu dostluk tehlikeli bir ittifaka ve nefes nefese bir kovalamacaya dönüşür.
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers