Filmizlerdim Colin McRae: DiRT PC ( ARABA OYUNU ) Tek Link | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE

Colin McRae: DiRT PC ( ARABA OYUNU ) Tek LinkColin McRae: DiRT oyunu araç seçenekleri ile olsun, mod zenginliği ile olsun grafik olarak en başarılı oyun diyebiliriz. Oyunda isterseniz bir ralli pilotu oluyorsunuz, ister çölleri aşan bir maceraperest, isterseniz kamyon kullanan yolların kralı! Kemerlerinizi bağlayın ve maceraya atılın! En keyifli ve sürükleyici mod olan Career Mod... Klasik ad soyad, ülke seçimini yaptıktan hemen sonra oyun boyunca sürekli göreceğimiz o malum ?kariyer pramidi". Bu piramidin tabanı bizim başladığımız yer olarak temsil edilecek. Piramidin zirvesi ise kariyerimizin sonu grurunuzun da başı olmuş oluyor. Career mod, bize geniş bir araç yelpazesi sunuyor. Tırlar, kamyonlar, bugyler seriye yeni eklenmiş araçlardan. Bugylerin sürüşü her ne kadar keyifli olsa da, tır ve kamyonlar hem kontrol zorluğu hem de sürat yapamamaları bakımından bize sıkıntı vermekte. Oyundaki hasarlar da çok gerçekçi. Bugy ile bir yere çarptığınızda araç darmadağın olurken, tırlar kaya gibi sağlam oldukları için pek fazla hasar almıyorlar. Buda oyundaki hasar oranlarının dengeli olduğunun bir kanıtı. Durum böyle olunca da yarışlarda çok daha dikkatli olmak gerekiyor. Küçük hatalar tüm yarışa yeniden başlamanıza neden olabilir. Yapımcıların daha önce bol bol hakkında konuştuğu neon grafik motorunu gerçekten çok merak ediyorduk. Beklediğimize gerçekten deydi çünkü grafik bakımından oyunda değişmeyen bir şey yok gibi. Müthiş hasar modellemeleri, parkurdaki toz toprak, muhteşem çevre hepsi neon motorunun getirdiği yeniliklerden.
Colin McRae: DiRT PC Demo Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür. Bu ay 1066 ve toplamda 392115 defa indirilmiştir.
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ ( RESİME VEYA YAZIYA. )

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers