Filmizlerdim Çılgın Romantik&True Romance&(1993) Filmini Türkçe Altyazılı İzle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , » Çılgın Romantik&True Romance&(1993) Filmini Türkçe Altyazılı İzle

Çılgın Romantik&True Romance&(1993) Filmini Türkçe Altyazılı İzle

Dipnot/Editörün Yorumu:Quentin Tarantino'nun senaryosunu yazdığı film senaryosu ve oyuncuları ile dikkat çeken bir kült yapım.Filmgecesi.net İyi Seyirler Diler...(DNS Ayarlarınızı 8.8.8.8 & 8.8.4.4 Yapmayı Unutmayınız!)
IMDb Puanı:7,9/10
Yapım Tarihi:1993
Süre:2sa 0dk
Yönetmen:Tony Scott
Oyuncular:Brad Pitt,Van Kilmer,Patricia Aequette,Dennis Hopper
Tür:Drama,Polisiye,Romantik,Gerilim
Ülke:ABD
Filmin Konusu&Özeti:Bir çizgi roman dükkanında çalışan çekingen ve asosyal bir tezgahtar olan Clarence Woley, nadiren dışarı çıktığı gecelerden birinde karşılaştığı çekici bir kadın olan Alabama'ya ilk görüşte aşık olur ve aşkına karşılık bulur. Fakat bir süre sonra Alabama'nın patronu tarafından ona gönderilmiş bir fahişe olduğunu öğrenir. Alabama "kötü yol"a düşeli pek fazla olmamıştır, ve yol yakınken dönmek istemektedir...
Aşık olduğu Clarence ile birlikte yaşamaya başlayıp fahişeliği bırakmak tek amacıdır, fakat bu fikrin patronu Drexl'ın pek hoşuna gitmeyeceğini de bilir. Clarence umursamaz bir tavırla Drexl'a haberi verip Alabama'nın eşyalarını toplamaya gider, ve oradayken Drexl'ı da öldürür. Alabama'nın çantası sanarak yanına aldığı çantada ise bir milyon dolar değerinde kokain vardır. Çantayı yanlarına alarak kaçmaya karar veren ikilinin peşine mafyanın düşmesi uzun sürmez.
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers