Filmizlerdim Superman : Man of Steel - Çelik Adam Türkçe Dublaj 720p HD izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE

Superman : Man of Steel - Çelik Adam Türkçe Dublaj 720p HD izle

Filmin Özeti:Süper kahraman anıtı altında, Süpermen her zaman en dikkat çekici ve saygı gösterilen karakter olmuştur. Clark Kent/Kal-El (Henry Cavill) birinin hayalgücüyle güçleri nedeniyle yabancılaşmış hisseden yirmili yaşlarında genç bir gazetecidir. Yıllar önce ileri bir uzaylı gezegeni olan Kripton’dan Dünya’ya yollanmıştır; Clark ise şu soruyla uğraşmaktadır – Niçin burdayım? Manevi ailesi Martha (Diane Lane) ve Jonathan Kent (Kevin Costner)’in değerleriyle şekillenmiş Clark, çok geçmeden süper yeteneklere sahip olmanın çok zor kararlar almak demek olduğunu keşfedecektir. Ama Dünya durağanlığa en çok ihtiyaç duyduğu zamanda saldırıya uğrar. Yetenekleri barışı getirmek ya da zafer kazanmak için kullanılabilir mi? Clark, “Süpermen” olarak bilinen kahraman olmalı; sadece dünyanın son umut ışığı olarak görünmek için değil, sevdiğini de korumak için
Sinemalar.Com Puanı:6.6/10 (338 kişi oy verdi.)
Yapım:2013 - Kanada , ABD
Tür:Aksiyon , Fantastik , Macera
Süre:148 dakika
Yönetmen:Zack Snyder
Oyuncular:Russell Crowe, Amy Adams, Kevin Costner, Laurence Fishburne, Henry Cavill
Senaryo:Christopher Nolan, Jonathan Nolan, David S. Goyer, Joe Shuster, Jerry Siegel,
Yapımcı:Christopher Nolan, Emma Thomas, Charles Roven, Deborah Snyder

Dikkat! Bağlantı hızınıza göre sağ alttaki 720 olan yeri 360 veya 480 yaparsanız daha hızlı yüklenir. Donma olursa play`a bastıktan sonra biraz bekleyiniz. Bağlantı hızınıza göre video biraz geç açılabiliyor bilginize;HDFilmizlemeliyiz iyi Seyirler Diler.

Not: Lütfen Çalışmayan Filmleri Yorumda Bildiriniz.Filmler zaman içinde silinebiliyor.Bizim tek tek bakmamız mümkün değil sizin uyarmanız lazım..

Fragman

PartLı Sistem izleTek Parça 720p VK izle

Alternatif 720p HD izle
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers