Filmizlerdim Snitch (Muhbir) Türkçe Alt Yazılı Tek Part Full Hd izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , » Snitch (Muhbir) Türkçe Alt Yazılı Tek Part Full Hd izle

Snitch (Muhbir) Türkçe Alt Yazılı Tek Part Full Hd izleVizyon Tarihi: 14 Haziran 2013
Yapımı : 2013 - ABD
Tür : Dram ,  Gerilim
Süre: 112 Dak.
Yönetmen : Ric Roman Waugh
Oyuncular : Dwayne Johnson ,  Susan Sarandon ,  Barry Pepper ,  Melina Kanakaredes ,  Benjamin Bratt
Senaryo : Justin Haythe ,  Ric Roman Waugh
Yapımcı : Dwayne Johnson ,  Toby Emmerich
Favori : 108 kullanıcının favori filmi

Film Özeti
Snitch (Muhbir), Ric Roman Waugh yönetmenliğinde aksiyon, macera ve dramın iç içe geçtiği sürükleyici bir film
İşadamı John Matthews (Dwayne Johnson - Scorpion King), 18 yaşındaki oğlu Jason (Rafi Gavron; Inkheart) uyuşturucu dolu bir paketle yakalanıp, 10 yıl hapis cezasıyla karşı karşıya kalınca yıkılmıştır. Politik ihtirasları olan savcı Joanne Keeghan’ın (Susan Saradon - Cloud Atlas, Thelma and Louise) çaresiz kalan Jason’a güzel bir teklifi vardır. Jason, uyuşturucunun kaynağını açıklarsa cezasında indirim yapılacaktır. John’un yapması gereken oğlu yerine bu suç örgütünü ortaya çıkarabileceğini savcı Joanne Keeghan’a kabul ettirmektir.

John, Malik’in (Micheal Kenneth Williams - Road, Gone Baby Gone) başında bulunduğu örgütün içine sızmaya karar verir. Bunu başarmak için de olayla hiç ilgisi olmayan bir insanın (John Bernthal - The Air I Breath) hayatını tehlikeye atması gerekecektir. İstemeden de olsa Meksika Karteli’nin başındaki ismi (Benjamin Bratt - Cat Woman) ortaya çıkaran John için zaten tehlikeli olan bu macera artık ölümcül bir şekil almaya başlayacaktır.

FRAGMANVK- TEK PARTShare this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers