Filmizlerdim Piyanist - The Pianist 2002 Tr Dublaj Tek link izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , » Piyanist - The Pianist 2002 Tr Dublaj Tek link izle

Piyanist - The Pianist 2002 Tr Dublaj Tek link izle

Wladyslaw Szpilman, savaş patlak verdiğinde 27 yaşındaydı ve Polonya'nın geleceği en parlak konser piyanistlerinden biriydi.
Luftwaffe'de radyo istasyonu bombalandığında Chopin'in C minor Nocturne'nü çalıyordu.Tüm Yahudiler gibi o ve ailesi de evlerinden çıkartılarak Varşova gettolarına sürülmüştü. Bu çok yetenekli genç adam yeni yaşamında karaborsacıların ve işbirlikçilerin eğlendiği barlarda çalmaya başlamıştır.İşte bu işbirlikçilerden biri onu ve ailesini ölüme götüren esir kampı trenlerinden birinden kurtarmıştır. Savaş fısıltıları, direnişçiler ve sürpriz bir Alman subayı sayesinde Szpilman savaşta hayatta kalmayı başarır.

Vizyon Tarihi: 28 Şubat 2003
Yapımı : 2002 - İngiltere , Fransa , Almanya , Polonya
Tür : Biyografi , Dram , Savaş
Süre: 150 Dak.
Yönetmen : Roman Polanski
Oyuncular : Adrien Brody , Thomas Kretschmann , Roman Polanski , Emilia Fox , Ed Stoppard
Seslendirenler : Yekta Kopan
Senaryo : Ronald Harwood
Yapımcı : Roman Polanski , Alain Sarde


Trailer:

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers