Filmizlerdim life of pi - pi 'nin yaşamı türkçe dublaj tek part full hdizle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , » life of pi - pi 'nin yaşamı türkçe dublaj tek part full hdizle

life of pi - pi 'nin yaşamı türkçe dublaj tek part full hdizle


Vizyon Tarihi: 28 Aralık 2012
Yapımı : 2012 - ABD
Tür : Aksiyon ,  Dram ,  Macera
Süre: 127 Dak.
Yönetmen : Ang Lee
Oyuncular : Gérard Depardieu ,  Suraj Sharma ,  Irrfan Khan ,  Tabu ,  Andrea Di Stefano
Senaryo : David Magee ,  Yann Martel
Yapımcı : Gil Netter ,  Tabrez Noorani
Favori : 1298 kullanıcının favori filmi

Film Özeti
İzleyiciye çok farklı bir deneyim yaratacak olan LIFE OF PI, bizleri genç bir çocuğun inanılmaz macerasına sürüklüyor – heyecan verici, spiritüel, keyifli, tüyler ürpertici, espirili ve aynı zamanda trajik bir hikaye. Pi Patel’in Hindistan’daki egzotik bir hayvanat bahçesinden Pasifik’e uzanan yolculuğunda yaşadığı gemi kazası sonucu bir sandalda bir sırtlan, kırık bacaklı bir zebra, bir orangutan ve üç yüz kiloluk bir Bengal kaplanı ile hayatta kalan tek insan olarak yaşadığı akıl almaz hikayesini sunuyor. Pi, uçsuz bucaksız okyanusta bir sandalda başbaşa kalan bu enteresan dörtlünün arasında hayatta kalma savaşı verirken, zekası sonucu besin zincirine kurban gitmemeyi başarır ve sonunda Kaplan Richar Parker ile başbaşa kalır. Pi hayatta kalmak için bu devasa kaplana büyük bir anlayışla yanaşmak zorundadır ve inanılmaz masalları böylece devam eder.

FRAGMANVK- TEK PART

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers