Filmizlerdim Karayip Korsanları 1 Siyah İncinin Laneti | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , » Karayip Korsanları 1 Siyah İncinin Laneti

Karayip Korsanları 1 Siyah İncinin Laneti
karayip-korsanlari-1Karayip Korsanları 1 Siyah İncinin Laneti izle başlığı ile sizlere vereceğimiz film dünyada yüz milyonlarca kez izlenmiş olan gerçekten kaliteli bir filmdir. Senaryosu, çekim tenkikleri, yönetmeni ve özellikle oyuncu kadrosu ile kalitesini ortaya koymuştur. Seri olarak çıkan ve bizimde sizlere gün içerisinde tüm seriyi sunacağımız Karayip Korsanları filminin yönetmenliğini Gore Verbinski yapmıştır. Filmde Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Geoffrey Rush, Zoe Saldana gibi dünyaca ünlü oyuncular yer almıştır. Film geçmişte yaşayan bir korsanın eğlenceli ve bol aksiyonlu hikayelerini konu alıyor.
Karayip Korsanları izle filminin konusu:Jack Sparrow ünlü bir korsan ve kendisi kadar ünlü bir geminin kaptanıdır. Ancak Sparrow’un ünü gemisi siyah inci’nin Kaptan Barbossa tarafından ele geçirilmesi ile bitiyor. Ve burada hikayemiz başlıyor. Barbossa saldırdığı Port Royal kasabasının başkanının kızını kaçırır. Kızın çocukluk aşkı Will; Jack Sparrow ile güçlerini birleştirecek ve hem Siyah İnci’yi geri almak hem de kızı kurtarmak için büyük mücadele verecektir. Ancak Will’in bilmediği şeyler vardır. Siyah İncinin Laneti Barbossa ve tayfasının kaderini değiştirmiştir.
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers