Filmizlerdim Hızlı ve Öfkeli 7 izle - Fast and Fusrious 7 Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı HD izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , , , , , , » Hızlı ve Öfkeli 7 izle - Fast and Fusrious 7 Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı HD izle

Hızlı ve Öfkeli 7 izle - Fast and Fusrious 7 Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı HD izleHızlı ve Öfkeli serisinin hayranlarına yedinci filmle ilgili bir açıklama daha yapıldı.

Hızlı ve Öfkeli serisi şu sıralarda altıncı filmiyle gişe rekoruna imza atarken, yedinci filmiyle ilgili olarak açıklamalarda ardı ardına yapılmaya devam ediyor. En son olarak Temmuz 2014’te vizyona gireceği ve başrollerinde Vin Diesel ile birlikte Jason Statham’ın yer alacağı açıklanmıştı. Bunlara ek olarak yönetmen koltuğundaki belirsizliğinde en büyük adayı yapımcılar tarafından James Wan olarak açıklanmıştı. Bu konulara son olarak Vin Diesel’den açıklama geldi. Vin Diesel’le yapılan konuşmalar sırasında yedinci filmin serisinin başladığı yere yani Los Angeles’a geri döneceğini dile getirdi. Ancak konunun hangi zaman diliminde yer alacağı açıklamadı.

Bu haberlerle birlikte filmin yapımcılığını Vin Diesel ile birlikte Neal H. Moritz üstlenecek.

Filmin Temmuz 2014 yılında yayınlanacağına dair haberler yayılmaya devam ediyor. Film çıktığında bu başlık altında eklenecektir.

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers