Filmizlerdim epic - doğal kahramanlar türkçe alt yazılı tek part full hd izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , , , , » epic - doğal kahramanlar türkçe alt yazılı tek part full hd izle

epic - doğal kahramanlar türkçe alt yazılı tek part full hd izle
Vizyon Tarihi: 31 Mayıs 2013
Yapımı : 2013 - ABD
Tür : Animasyon ,  Komedi ,  Macera
Süre: 102 Dak.
Yönetmen : Chris Wedge
Oyuncular :  -
Seslendirenler : Mine Tugay ,  Ecem Uzun ,  Okan çabalar ,  Çiğdem Aydın ,  Emir Taha Alıcıer
Senaryo : Tom J. Astle ,  Matt Ember ,  James V. Hart
Yapımcı : Jerry Davis ,  Lori Forte
Favori : 75 kullanıcının favori filmi

Film Özeti
Buz Devri ve Rio’nun yaratıcılarından kahkahalarla dolu, yepyeni bir 3D macera daha geliyor. Fantastik bir dünyada geçen sıra dışı hikaye “EPIC 3D – DOĞAL KAHRAMANLAR 3D” diğerlerinden çok farklı! İyilerle kötülerin son derece heyecan dolu savaşını anlatan “EPIC 3D – DOĞAL KAHRAMANLAR 3D”da savaşın bir tarafı doğayı ayakta tutma çabası içindeyken diğer taraf o dünyayı yok etmeye çalışmaktadır. Genç bir kız kendini bir anda bu büyülü evrende bulur ve dünyalarını kurtarmak için canla başla çalışan inançlı ve komik savaşçılarla dolu bir orduya katılır... Beyoncé Knowless, Colin Farrel, Amanda Seyfried gibi isimlerin seslendirdiği DOĞAL KAHRAMANLAR 3D izleyiciyi maceraya doyuracak!


- VK - TEK PART--ALTERNATİF TEK PART-

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers