Filmizlerdim ÇOCUKLAR İÇİN UYGUN DEĞİL HD TÜRKÇE DUBLAJ İZLE | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » » ÇOCUKLAR İÇİN UYGUN DEĞİL HD TÜRKÇE DUBLAJ İZLE

ÇOCUKLAR İÇİN UYGUN DEĞİL HD TÜRKÇE DUBLAJ İZLE

trdubsubfilmin özeti:Çocuklar İçin Uygun Değil izlemenizi önerdiğimiz güzel bir komedi filmi. Çocuklar İçin Uygun Değil 2012’de vizyona giren ve ilginç bir konusu olan bir komedi filmi. Avustralya filmi olan bu komedi filminde romantizm ve aksiyon gibi öğeleri de iç içe bulacaksınız. Ortalama bir komedi filminden daha üst düzeyde bulunan film, birçok izleyen tarafından olumlu notlar aldı. Filmin bazı sahnelerinde romantizm yaşayacağınız gibi bazı sahnelerinde de oldukça güleceksiniz. Bu güzel filmin senaryosunu yazan Michael Lucas ve Peter Templeman gerçekten de güzel bir iş çıkarmışlar. 2012 yılında birçok Avustalya’lının beğenerek izlediği film, aynı zamanda Türkiye’de de övgüler aldı. Senaryosu da oldukça beğenildi. Filmde Jonah adlı bir karakterin başına gelen trajik ve komik hikayeler anlatılıyor. Uzun yıllardır birlikte iş yapan Jonah, Stevie ve Gus yaşamlarını çeşitli etkinlikler düzenleyerek idame ettirmekte ve aynı evde yaşamaktadırlar. Jonah birgün testislerinde bir sorun olduğunu hisseder ve doktora gider. Doktorun Jonah için söyledikleri onun hayatını alt üst edecektir. Jonah birkaç hafta içinde tedavi olmak zorundadır ve bunun için ameliyata girecektir. Bu ameliyattan sonra da artık çocuğu olmayacaktır. Her ne kadar sperm örneği alınsa da Jonah’ın spermleri tutmaz ve artık geriye bir çare kalacaktır. Jonah kendisinin çocuğunu doğuracak bir kadın aramaya başlar. Bu arayış esnasında oldukça komik diyaloglar ve olaylara sahne olan film, Jonah’ın aradığı kişinin yakınında olduğunu bulmasıyla devam edecektir. Ancak bazı duygusal buhranlar yaşayan Jonah bunda da zorlanacaktır. Bakalım Jonah çocuğunu yapabilecek bir kadın bulabilecek mi? Bu sorunun cevabını Çocuklar İçin Uygun Değil izleyerek bulabilirsiniz.
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers