Filmizlerdim Assault on Wall Street ( Borsaya Saldırı ) / Hd Kalite Film İzle / 720p Tek Parça | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , » Assault on Wall Street ( Borsaya Saldırı ) / Hd Kalite Film İzle / 720p Tek Parça

Assault on Wall Street ( Borsaya Saldırı ) / Hd Kalite Film İzle / 720p Tek Parça


Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim
Yapım: 2013 - Kanada
IMDB Puanı: 6.0
Yönetmen: Uwe Boll
Oyuncular: Dominic Purcell, Edward Furlong, Erin Karpluk

Filmin Özeti : Bir aile babasının ekonomik bunalıma girmesi ile yapacaklarının sınırlarının akıllara gelmeyecek kadar genişlemesi sonucu işlediği suçların anlatıldığı bir 2013 yapımı bir film. Jim normal bir ailesi olan ve çok sevilen bir adamdır. Hayatı mutlu ve güzel bir şekilde devam etmekteyken bir gün borsanın kriz nedeniyle çökmesiyle tüm varlığını kaybeder. New York’ta ekonominin çökmek üzere olması Jim’in ailesini işini ve bunun yanında iyi giden herşeyi elinden almıştır.Borsaya Saldırı'da başrol Jim adı ile(Dominic Purcell) yakından tanıdığımız birisine ait. Jim normal giden hayatının birden bire bir krizp ve ile alt üst olması karşısında bir çözüm bulmak ister ve ilk şey genelde zaten bu gelir bir soygun olacaktır.


Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers