Filmizlerdim YÜZÜKLERİN EFENDİSİ -3 KRALIN DÖNÜŞÜ TEK PART FULL HD İZLE | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , , » YÜZÜKLERİN EFENDİSİ -3 KRALIN DÖNÜŞÜ TEK PART FULL HD İZLE

YÜZÜKLERİN EFENDİSİ -3 KRALIN DÖNÜŞÜ TEK PART FULL HD İZLEVizyon Tarihi: 19 Aralık 2003
Yapımı : 2003 - ABD ,  YeniZelanda
Tür : Aksiyon ,  Fantastik ,  Savaş
Süre: 201 Dak.
Yönetmen : Peter Jackson
Oyuncular : Orlando Bloom ,  Elijah Wood ,  Liv Tyler ,  Viggo Mortensen ,  Hugo Weaving
Seslendirenler : Ayça Bingöl ,  Yekta Kopan ,  Engin Alkan ,  Volkan Severcan ,  Murat Şen
Senaryo : Peter Jackson ,  Fran Walsh ,  Philippa Boyens
Yapımcı : Peter Jackson ,  Fran Walsh
Favori : 10242 kullanıcının favori filmi

Film Özeti.
Aragorn, kendi ırkının çağrısına cevap vererek, Orta Dünya’nın bütün kaderi onun elindeyken doğumuyla birlikte ona verilen gücünü kullanabilecek midir? Karanlığın bütün güçleri son savaş için bir araya gelirken Gandalf, Gondor’un yaralı ordusunu toparlamak için hazırlıklara başlar. Gandalf’a gereken destek Rohan Kralı Theoden’den gelir. Thoden, tarihin bu en büyük savaşı için tüm savaşçılarını seferber eder. İçlerinde saklanan Eowyn ve Merry ile birlikte insanlar, tüm cesaretlerine ve ırklarına olan sonsuz bağlılıklarına rağmen Gondor’u kuşatan düşmanların karşısında güçsüzdür. Çok büyük kayıplar vereceklerini bilseler de insanlar Sauron’un dikkatini başka yöne çekerek Yüzük Taşıyıcısı’nın yolculuğunu tamamlamasını sağlamak için hayatlarının en zor savaşında birbirlerine kenetlenirler.

part-1


part-2
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers