Filmizlerdim star trek 2013 filmi türkçe dublaj tek part full hd izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , » star trek 2013 filmi türkçe dublaj tek part full hd izle

star trek 2013 filmi türkçe dublaj tek part full hd izle
Vizyon Tarihi: 07 Haziran 2013
Yapımı : 2013 - ABD
Tür : Bilim Kurgu ,  Aksiyon ,  Macera
Süre: 132 Dak.
Yönetmen : J. J. Abrams
Oyuncular : Chris Pine ,  Benedict Cumberbatch ,  Alice Eve ,  Peter Weller ,  Bruce Greenwood
Senaryo : Jessica Lange ,  Damon Lindelof ,  Jason Scott Lee ,  Roberto Orci ,  Alex Kurtzman
Yapımcı : J.J. Abrams ,  Damon Lindelof
Favori : 269 kullanıcının favori filmi

Film Özeti:

2013 yazında, öncü yönetmen J.J. Abrams, bizlere Star Trek’i Bilinmeze Doğru götürecek muhteşem bir aksiyon macerayı sunacak.

Atılgan’ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler.

Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk,  tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır.

Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve  Kirk’ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.

vkalternatif-2

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers