Filmizlerdim Sihirbazlar Çetesi 2013 Vizyon Film izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , » Sihirbazlar Çetesi 2013 Vizyon Film izle

Sihirbazlar Çetesi 2013 Vizyon Film izle

Sihirbazlar Çetesi 2013 Vizyon Film izle

Konusu: Film, gösteri yaptıkları sırada banka soyabilen dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan bir grubun, peşine takılan FBI ile olan heyecanlı macerasını anlatacak. Ruffalo,filmde önde gelen bir FBI ajanını, güzel aktris Seyfried ise sihirbazlara soygunlarda yardımı dokunan makineleri icat eden bir teknisyeni canlandıracak. .

Bilgi:Vizyon Tarihi: 31 Mayıs 2013 Yapımı : 2013 - ABD Tür : Gerilim Süre: 115 Dak. Yönetmen : Louis Leterrier Oyuncular : Morgan Freeman , Mark Ruffalo , Michael Caine , Woody Harrelson , Jesse Eisenberg Senaryo : Ed Solomon , Josh Appelbaum Yapımcı : Roberto Orci , Alex Kurtzman

Film Yorum:Başından sonuna kendini izlettirebilecek keyifli bir film. Morgan Freeman daha aktif rol alsaydı demedim değil. Kendini merak ettirip izlettirebiliyor. Sadece final sahnesi kısımlarını pek beğenmedim daha iyi bir etkileyicilikle final yapabilirlerdi. Finalin biraz pasif kalması bende genel manada filminde pasif kalmasına neden oldu.

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers