Filmizlerdim Şahin K Günah Keçisi Full izle Tek Part | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , » Şahin K Günah Keçisi Full izle Tek Part

Şahin K Günah Keçisi Full izle Tek Part

Şahin K Günah Keçisi izle

Konusu: Almanya’daki şöhretli, zengin, fakat mutsuz hayatını arkasında bırakıp sade ve normal bir hayata kavuşma arzusundaki Şahin K., Bodrum’da yaşamaya karar verir. Kötü şöhreti yüzünden kaybettiği oğlu Caner’e kavuşmak için çabalarken kasabanın sıkıntılarını da çözecek bir halk kahramanı haline gelir. Peşini bırakmayan şöhreti onu farklı maceralara sürükleyecektir. .

Bilgi:Yapım: 2011 - Türkiye Tür: Biyografi , Komedi Süre: 85 dakika Yönetmen: Cenk Özakıncı Oyuncular: Turgay Tanülkü, Nuri Alço,Şahin K,Sevtap Parman,Yıldırım Memişoğlu,.... Senaryo: Alper Erze, Yapımcı: Ceylan Büyükbeşe,Cenk Özakıncı,

Film Yorum:Recep İvedik'le karşılaştıracak olursak, aslında, filmlerin kaliteleri açısından ikisi de hemen hemen aynı düzeydeler; ama iş, başrollerini karşılaştırmaya geldiğinde fark oldukça büyüyor.. Şahin K.'nın -resmen- kabiliyetsizliği yanında, Şahan Gökbakar'ın oyunculuğu, Oscar'lık mertebesinde.. Koskoca Şahin K. yetmezmiş gibi, sanatını hep kibarca icra eden Nuri Alço ile doğrudan olaya giren Tecavüzcü Coşkun gibi iki azılı ırz düşmanını daha -hem de tamamen o eski özelliklerine binaen- kadrosuna katan film, bir de 'ahlakçılık' yapmaya ve bu adamlarla, kasaba gençlerine centilmenlik öğretmeye kalkışır ki ne desek boş valla..

Seçenek 2
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers