Filmizlerdim Prison Break 2. Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj izle ~ Tek Parça HD | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » » Prison Break 2. Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj izle ~ Tek Parça HD

Prison Break 2. Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj izle ~ Tek Parça HD

TekPart

UYARI: Filmleri izleyemiyorsanız lütfen DNS'lerinizi güncelleyin. DNS ayarlarına 8.8.8.8 - 8.8.4.4 dnslerini girin.
NOT: DNSLERİ DEĞİŞTİRDİKTEN SONRA VİDEOLAR AÇILMAZ İSE PENCERELERİ KOMPLE KAPATIP GEÇMİŞİ VE ÇEREZLERİ TEMİZLEYİP TEKRAR DENEYİN.
Bir inşaat mühendisi olan Michael Scofield (Wentworth Miller) Başkan Yardımcısı'nın kardeşini öldürmek suçuyla idam cezasına çarptırılan ağabeyi Lincoln Burrows'u (Dominic Purcell) kurtarmak için tüm yasal yolların tükendiğini farkedince işi kendisi halletmeye karar verir ve kusursuz bir hapisten kaçış planı hazırlar. Ardından göstermelik bir banka soygunu düzenler ve cezaya çarptırılır.Bu planların hepsini şüphenelinmeyecek şekilde vücutuna dövemsini aptırır. Sağlık sorunlarını bahane eden Michael, ağabeyinin bulunduğu Fox River Eyalet Hapishanesi'ne gönderilir. Michael, içeride beklenmedik durumlarla karşılaşır ve ağabeyini kaçırmak için girdiği hapishaneden 7 kişiyi daha kaçırmak zorunda kalır. Bu sırada planlarını hayata geçirmek için revir doktoru Sara Tancredi'yi (Sarah Wayne Callies) ve hapishane müdürü Henry Pope'u kullanır. Bu sırada da Sara'ya aşık olur. Michael'ın kaçış planında azılı gardiyan şefi Brad Bellick (Wade Williams) onun planını zora sokmaktadır. PrisonBreakTurkceDublaj.Blogspot.Com iyi seyirler diler.
Prison Break 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj izle ~ Tek Parça HD

Gösterim tarihi: 2005 - 2009 ABD
IMDB Puan: 8.6/10
Yönetmen: Bobby Roth, Brett Ratner, Kevin Hooks
Diğer İsmi: Prison Break 1. Sezon 1. Bölüm Turkçe Düblaj izle
Senaryo: Paul Scheuring, Matt Olmstead, Karyn Usher, Nick Santora, Zack Estrin
Tür: Prison Break, Yabancı Dizi

Oyuncular: Wentworth Miller, Robert Knepper, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, Amaury Nolasco, Holly Valance, Peter Stormare, Robin Tunney, Marshall Allman, Paul Adelstein, Wade Williams, Rockmond Dunbar, Camille Guaty, Muse Watson, Silas Weir Mitchell, Stacy Keach, Frank Grillo, Michelle Forbes, Lane Garrison, Dylan Minnette, Patricia Wettig, Veronica Donovan, Cynthia Kaye Mcwilliams, Anthony Starke, Jeff Perry, çınar nejat, Joseph Nunez, Javon Johnson, Helena Klevorn, Kurt Naebig, Danny Mccarthy, Tim Krueger, Dushon Monique Brown
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers