Filmizlerdim pas ve kemik türkçe dublaj tek part full hd izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , » pas ve kemik türkçe dublaj tek part full hd izle

pas ve kemik türkçe dublaj tek part full hd izle


Vizyon Tarihi: 03 Mayıs 2013
Yapımı : 2012 - Fransa ,  Belçika
Tür : Dram ,  Gizem ,  Romantik
Süre: 120 Dak.
Yönetmen : Jacques Audiard
Oyuncular : Marion Cotillard ,  Celine Sallette ,  Bouli Lanners ,  Matthias Schoenarts ,  Armand Verdure
Senaryo : Thomas Bidegain ,  Jacques Audiard ,  Craig Davidson - Rust And Bone
Yapımcı : Pascal Caucheteux ,  Jacques Audiard
Diğer Adı : Rust and Bone
Favori : 47 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Ali (Matthias Schoenaerts) neredeyse hiç tanımadığı, beş yaşındaki oğlu Sam (Armand Verdure) ile başbaşa kalmıştır ve kızkardeşinin yanına Antibes’e gelir.


Güçlü fiziği sayesinde fedai olarak işe başlar ve bir gece kulüpte çıkan kavga sonucunda yardımına yetiştiği katil balina eğitmeni olan Stéphanie’den (Marion Cotillard) hoşlanır.


Aralarındaki ilişki trajik bir şekilde biten bir balina gösterisi sonrasında iki bacağını da kaybeden Stéphanie’nin Ali’nin desteği ile hayata yeniden bağlanması ile aşka dönüşür. 

Hem kesişen hem de ayrılan kavşaklarda gücün, güzelliğin, gençliğin, kanın metalaştığı ama dürüstlüğün, hakikatin, sadakatin, aşkın alınıp satılmadığı ve cesaretin çok farklı şekillerde tanımlandığı bir dünyada birlikte yol almaya başlarlar

part-1part-2

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers